ارسال پستی رایگان برای سفارش های بالای 300 هزار تومان
پیرایش موHC5010 براون چه ویژگی هایی دارد

دو ریل اختصاصی برای انتخاب 8 طول مختلف شانه: شما میتوانید با شانه قابل تنظیم سبک مدل موی خود را از 3 تا 24 میلیمتر ایجاد کنید.

طراحی شده برای اجرا کردن با سیم و بدون سیم: ماشین اصلاح براون با سیستم دوگانه شارژی و سیمی طراحی شده است.این دستگاه با بهره گیری از دو باطری نیکل-آیون با 8 ساعت شارژ کامل 40 دقیقه بدون توقف اصلاح میکند.درصورتی که یک اصلاح بدون توقف میخواهید میتوانید مستقیما با سیم استفاده کنید.

قفل شدن روی اندازه برای رسیدن به نتیجه مطلوب: سیستم قفل و باز شو به شما کمک خواهد کرد که هر بار به اندازه ای که میخواهید موهایتان را اصلاح کنید.

مواد لاستیکی قوی برای هندلینگ بهتر: بدنه پیرایشگر از یک لاستیک سخت و اصطکاکی تهیه شده تا به راحتی در دستان شما قرار گیرد و سر نخورد.

تیغه دولبه تیز برای تراشیدن بسیار دقیق: تیغه پیرایشگر موی سر براون برای تیز بودن طولانی طراحی شده و شما میتوانید بیشترین دقت در اصلاح و بهترین سبک و مدل های مو سر را ایجاد کنید.

ترکیبی شگفت انگیز در طراحی و عملکرد: این طراحی براون است.زیبا در یک نگاه اشتیاق به لمس کردن رضایت در استفاده.پیرایشگر موی براون یکی از محصولات گروه بزرگ براون است که جایزه reddot را به خود اختصاص داده است.

کاملا قابل شستشو: پیرایشگر موی سر براون جهت تمیز کردن آسان کاملا قابل شستشو در زیر آب میباشد.

بعضی از ویژگی های بسیار کاربردی دیگر:

1)انتخاب ولتاژ اتوماتیک: این دستگاه به صورت اتوماتیک ولتاژ ورودی خود را تنظیم میکند به این ترتیب در هر کشوری از دنیا میتوان از آن استفاده نمود.

2)لامپ LED میزان شارژ: یک چراغ ال ای دی شما را از میزان کم بودن و سطح شارژ موجود باتری با خیر میکند.