ارسال پستی رایگان برای سفارش های بالای 250 هزار تومان    *   مهلت تست و ضمانت بازگشت کالا
سیلک اپیل های سری 9 براون

سیلک اپیل سری 9 پاکسازی پوست

دقیق ترین و سریعترین اپیلاتور: با سری 40 درصد پهن تر نسبت به قبل تکنولوژی میکروگریپ برای کوتاه کردن موهای ریزتر تا 4 برابر

اپیلاتور سری 9 براون 40 درصد پهن تر از قبل میباشد که میتواند در هر بار حرکت روی بدن شما مقدار بیشتری را اصلاح کند و اپیلاسیون سریعتر خواهد گردید.

استانداردی جدید در اپیلاسیون که باعث میشود اصلاحی فوق العاده بی درد و نرم داشته و تا 4 هفته ماندگاری آن حفظ شود.

موهای تا 4 برابر کوچکتر را گرفته (0.5 میلیمتر با دقت): استانداردی جدید در اپیلاسیون که باعث میشود اصلاحی فوق العاده بی درد و نرم داشته و تا 4 هفته ماندگاری آن حفظ شود.

اصلاح در زیر آبگرم به شما آرامش خواهد داد

100درصد ضدآب: شما میتوانید سیلک اپیل سری 9 را به راحتی در زیر دوش و یا شیر آب شسته و یا استفاده نمایید.این عملکرد تضمین شده است.

چند دلیل بیشتر برای اینکه اپیلاتور سری 9 براون بهترین اپیلاتور است:

1) تغییر زاویه سر اپیلاتور: با تغییر زاویه سر دستگاه به راحتی با یک بار حرکت بر روی بدن همه موهای قرار گرفته در پستی و بلندی ها را کوتاه میکند.

2) کلید دوسرعته: سرعت اول برای اپیلاسیون فوق العاده نرم سرعت دوم برای اپیلاسیون کاملا موثر

3) تکنولوژی موچین چنگکی: با 40 تیغه چنگکی موهایی به اندازه یک دانه شن را گرفته و از ریشه کوتاه میکند.

4) تحریک فعال ارتعاشی: با لرزش ایجاده شده یک اپیلاسیونفوق العاده ملایم و بی درد را فراهم میکند.

5) تر و خشک: برای استفاده زیر دوش و آب رسیدن به اپیلاسیون دلخواه شما

همه چیز را ببینید: چراغ روشنایی قرار گرفته روی دستگاه مخفی ترین موهای رو بدنتان را به شما نشان میدهد.

عمر طولانی باتری: با یک ساعت شارژ کامل تا 40 دقیقه به شما کارایی میدهد.استفاده در زیر آب یا خشک فرقی در مدت زمان کارایی آن ندارد.

مناسب برای همه: سر قابل حرکت این قابلیت را دارد که هر خطی از بدن شما را دنبال کند و اصلاحی نزدیک و بسیار موثر داشته و شما را بسیار شیک و زیبا نشان دهد.

نکنه زیبایی در مورد سری 9

این دستگاه کاری بیشتر از اپیلاسیون انجام میدهد: لوازم جانبی این دستگاه به شما اجازه میدهد تا پوست خود را پاکسازی و اصلاح و ترمیم کنید.در نسخه های گرانتر شما حتی یک برس پاک سازی صورت نیز دارید.

زیبایی خود را تکمیل کنید 6 برابر پاکسازی بیشتر با برس صورت براون: برس پاکسازی صورت براون، آرایش و ناخالصی های پوست صورت را به بهترین شکل پاک میکند و تا 6 برابر بهتر از تمیز کرئن دستی است.علاوه بر این پوست صورت را با نوسان های فرکانس پایین بهبود میبخشد و 100 درصد ضدآب برای استفاده در حمام میباشد.