ارسال پستی رایگان برای سفارش های بالای 250 هزار تومان
ریش تراش های سری 7 براون

تنظیم نوع پوست پیرایش به هر سبک: دکمه شخصی سازی را فشار دهید.به راحتی حالت مورد علاقه خود را از بین 5 حالت از خیلی حساس تا توربو انتخاب کنید.

تکنولوژی نبضی هوشمند 30000 نوسان تیغه اصلاح در یک دقیقه: چهار عنصر متفاوت برای تراشیدن ریش، با تکنولوژی سونیک هر نبض ریش های شما را بلند کرده و به صورت خودکار میتراشد. این کار را 160 بار در دقیقه انجام داده و هرکجا که لازم باشد به صورت هوشمند قدرت بیشتری را فراهم میکند.

یک تیر و دو نشان: چهار عنصر مختلف و متخصص در اصلاح،هرکدام یک وظیفه، برای اصلاح یک بخش از موی صورت شما،ضربه های کمتر باعث سوزش کمتر پوس شما میشود.

گارد محافظ پوست: پوست را برای اصلاح استثنایی آماده میکند.

شانه بلند کننده و برش ریش: موها را در ناحیه سخت بلند کرده و میتراشد.

فویل فلزی: برای نزدیک تر شدن تیغه به پوست.

پیروی از خطوط حداکثر سازگاری

8 بعدی سیستم اصلاح انعطاف پذیر: ریش تراش 8 جهته براون، به قدری انعطاف پذیر است که مشکل ترین خطوط ریش را بر میچیند، تیغه های شناور در هر جهت با کمترین فاصله با صورت 0.05 میلیمتر ریش ها را اصلاح میکند.


حرکت سری کوچکتر: عناصر پنجگانه اصلاح با تغییر زاویه 10 درجه ای کاملا بر روی صورت شما مسلط شده و پستی و بلندی های زیر را پوشش میدهد.

حرکت سری بزرگ: با حرکت سری بزرگ ریش تراش نواحی زیر چانه را به بهترین نحو ممکن اصلاح میکند.

ویژگی های هوشمند تر

همیشه آماده به حرکت: با پیرایشگر تعبیه شده بر پشت دستگاه میتوانید هر شکل خط ریش را با دندانه های آن به راحتی پیرایش کنید.

قفل دقیق: کلید قفل شونده به راحتی در اختیار شماست تا حرکت سری بزرگ دستگاه را برای رسیده به یک اصلاح فوق العاده فرهام کند، این ویژگی موقعی کاربرد دارد که شما نواحی زیر فک و چانه را اصلاح میکنید.

هرروز صبح نو میشود

پایه شارژ 5 کاره مبتنی بر مایع الکل: هرروز ریش تراش شما را روانکاوی،تیز، شستشو،بهداشتی و شارژ میکند. بنابراین هرروز ریش تراش سری 7 براون شما احساس تازگی را برای شما خواهد داشت.

قابل استفاده تر و خشک و زیر دوش: تمامی مدل های سری 7 را میتوان خشک و تر و ژل و کف ریش و حتی زیر دوش آب نیز استفاده نمود. این بدان معناست که در هر حالتی که شما بخواهید بدون از دست دادن عملکرد صحیح در خدمت شماست.

شستشو زیر شیر آب: ماشین ریش تراش سری 7 میتواند تا ارتفاع 5 متر زیر آب غوطه ور شود پس شما میتوانید به راحتی از آن در زیر دوش و شیر آب استفاده کرده و آن را بشویید.

شارژ کامل در یک ساعت 50 دقیقه اصلاح : ماشین سری 7 از یک باتری قدرتمند و دوکاره بهره میبرد.یکبار شارژ کامل 1 ساعت زمان برده و 50 دقیقه کار میکند، همچنین ظرف 5 دقیقه شارژ سریع میتوانید جهت یک اصلاح استفاده کنید.

طراحی شده برای عملکرد استثنایی،طول عمر بسیار زیاد: طراحی منحصر به فرد،طراحی و ساخت و مونتاژ همگی در آلمان انجام شده و توسط استاندارد آلمان ساخته شده است.