ارسال پستی رایگان برای سفارش های بالای 350 هزار تومان
ریش تراش های سری 9 براون

فناوری syncrosonic منحصر به فرد با 40000 حرکت برش در دقیقه

پنج عنصر تخصصی اصلاح، تکنولوژی نبضی فوق العاده براون ثبت اختراع شده است با حرکت 160 بار در دقیقه ریش شما را بلند کرده و کوتاه میکند همچنین افزایش قدرت ریش تراش برای مواضعی که نیاز به قدرت بیشتر است.

فویل فلزی) برای نزدیکتر شدن تیغه به پوست

گارد محافظ پوست صورت) پوست را برای تجربه یک اصلاح استثنایی آماده میکند

تیغه اصلاح مستقیم) موهایی که در خلاف جهت یکدیگر درآمده هم جهت و اصلاح میکند

شانه بلند کننده و برش ریش) ریش های خوابیده و مخفی شده را بلند کرده و برش میدهد


خطوط زیر چانه نفوذ سختگیرانه( 10درجه تغییر زاویه سر ریش تراش): اجزای نصب شده روی سر ریش تراش توانایی تغییر زاویه به میزان درجه را دارا میباشند.با این توانایی در تمامی پستی و بلندی های صورت، همیشه نزدیک به پوست بوده و کارآمد تر از رقبا اصلاح میکند.

ارگونومی کامل برای قرار گرفتن در دستان شما: براون سری 9 جدید به گونه ای طراحی شده که هنگام اصلاح به راحتی در دستان شما قرار گیرد و هندلینگ ایده آلی را برای شما فراهم کند.


همیشه آماده به حرکت

کلید قفل کننده: کلید قفل شونده به راحتی در اختیار شماست تا حرکت سری بزرگ دستگاه را برای رسیده به یک اصلاح فوق العاده فراهم کند ،این ویژگی موقعی کاربرد دارد که شما نواحی زیر فک و چانه را اصلاح میکنید.

پیرایشگر به هر شکل

پیرایشگر دقیق: با پیرایشگر تعبیه شده بر پشت دستگاه میتوانید هر شکل خط ریش را با دندانه های آن به راحتی پیرایش کنید.

بدنه برجسته لاستیکی (پوشش داده شده با لاستیک برای هندلینگ بهتر): لاستیک بدنه از یک الگوی خاص برجستگی بهره میبرد تا ریش تراش هنگام اصلاح از دستان شما سر نخورد.

طراحی شده برای طول عمر زیاد: طراحی منحصر به فرد، طراحی و ساخت و مونتاژ همگی در آلمان انجام شده و توسط استاندارد آلمان ساخته شده است.

چراغ LED : کلیه شاخص ها در یک نشانگر جمع شده است. اطلاع از وضعیت شارژ و بهداشت دستگاه و روانکاوی شدن تیغه ها و حتی قفل حالت مسافرتی